Nişantaşı meyhanesi

By admin
Haziran 8, 2021

Nişantaşı Meyhanesi

İstanbul’un nadide semtlerinden biri olan Nişantaşı birbirinden özel meyhanelere ev sahipliği yapıyor. Nişantaşı meyhanesi seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Nişantaşı meyhanesi seçimi yaparken bir çok kriteri ele almanız gerekir. Yeme ve içme denildiği zaman Nişantaşı havalı mekanlarıyla İstanbul’un vazgeçilmezlerinden biri olmayı başardı. Sokaklara yayılan masalar sizleri kendi dünyasına davet ediyor. Semtte çok özel mekanlarda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. İstanbul’un önde gelen aşçılarının bulunduğu Nişantaşı’nda Türk ve Yunan mutfağının mezelerinden oldukça memnun kalacaksınız.

Nişantaşı meyhane kültürü konusunda da elit mekanlardan bir tanesidir. Semt üzerinde özellikle “yeni nesil meyhane” kültürü yaygın hale gelmeye başardı. Daha zengin sunumlar yapan bu meyhanelerin ziyaretçi sayısı da her geçen gün artıyor. Nişantaşı’nda hangi meyhanelere gitmelisiniz? Gelin bu sorunun cevabını beraber bakalım. Nişantaşı semtinin en çok sevilen meyhanelerini şimdi sizlere sunuyoruz.

Atiye Meyhane

Atiye Meyhane’ye girdiğiniz Türk müziğine damga vuran isimlerinin grafitileri sizleri karşılıyor. Sade bir tasarımla süslenen mekan samimi ve sıcak atmosferi ile sizleri bekliyor. Atiye meyhanesinde ayrıca ufak bir nostalji köşesi bulunuyor. Dilerseniz gramafon başında rakınızı yudumlayabilirsiniz. Haftanın yedi günü açık olan Atiye Meyhane, şehrin merkezin beş rakısı sevenlerin tercihi olmayı başarıyor. Meyhane ayrıca DJ performansıyla da beklentilere cevap veriyor. Pazar günleri düzenlenen slow geceleri de büyük bir ilgi görüyor.

Aramızda Meyhane

2018 yılında Karaköy’de açılan ve kendine has müdavimleri bulunan Aramızda Meyhane, beyaz renkte örtülü masaları ile klasik bir mekan görüntüsünü bizlere sunuyor. Klasik bir meyhane görünümünde olan mekan ilerleyen saatleri parti veren bir kulübe dönüşüyor. Meyhane mutfağının eğlenceyle bir araya geldiği mekan modern meyhane kültürünü sizlere sunuyor. Özgün sunumlarla masalara konan yemekleri ve keyifli Türkçe pop şarkıları ile ziyaretçilerini memnun ediyor

Aramızda Meyhane, Nişantaşı semtinde bulunması nedeniyle dünya mutfağından örnekler de sunmaya devam ediyor. Bahçe kısmında gün boyunca atıştırmalık tabaklarını tadabilirsiniz. Meyhane menüsü Fix ve A la Carte olmak üzere iki seçenekte bizlere sunuluyor. Meze konusunda da mekan oldukça zengin bir seçeneğe sahiptir.

Behrooz Nişantaşı

2018 yılında açılan Behrooz, menüsünde Lübnan mezelerini sunarak misafirlerini mest ediyor. Yeni nesil meyhane olarak hizmet veren mekan genç kitleye hitap ediyor. Son yıllarda büyük ilgi gören meyhane temalı Türk mutfağı üzerine farklı tatlar sunuyor. Yemek sonrasında ise DJ müziği eşliğinde hareketli birer eğlence mekanına dönüşmeye başlıyor. Nişantaşı’nda yer alan Behrooz bölgenin atmosferini de oldukça değiştiriyor. Behrooz Nişantaşı meze ve eğlencenin ön planda olduğu mekanlardan bir tanesidir. Behrooz Nişantaşı, menüsünde Ortadoğu mutfağından da örnekler sunuyor.

Yalan Dünya Nişantaşı

Abdi İpekçi sokağında bulunan Yalan Dünya Nişantaşı mekanının içerisinde cam bulunmuyor. Meyhaneden daha çok gece kulübüne yakınlık gösteriyor. Eğlence odaklı meyhanede ortaya paylaşımlı mezeleri oldukça lezzetli.

Küçük Kulüp Meyhane Nişantaşı

Küçük Kulüp Meyhanesi Nişantaşı semtinin köklü mekanlarından bir tanesidir. Uzun zamandır hizmet vermesi nedeniyle sabit müşterileri bulunuyor. Mekanı ziyaret edenlerle işletme sahibi arasında bir dostluk bulunuyor. Mekan günümüzde pek çok kişi tarafından ziyaret ediliyor. Uygun fiyatları ve lezzetli mezeleri ile meyhane kültüründe aradığınız her şeyi bu mekanda bulabilirsiniz.

Kalabalık gruplarla birlikte ziyaret meyhaneler günümüzde de popüler duraklardan biri olmaya devam ediyor. Lezzetli mezeleri ve içkileriyle Nişantaşı meyhaneleri sizlere aradığınızı sunabiliyor. Meyhaneleri ziyaret ederek aradığınız tarihi sofralarınıza yansıtabilirsiniz. İstanbul’un tarihi yapısı nedeniyle meyhaneler çok önemli bir yere sahiptir. Sohbetin ve eğlencenin baş noktalarından biri olan meyhaneler yeni konseptiyle müşterilerine hizmet veriyor.

Nişantaşı Meyhanesi | Meyhane | Canlı Müzik | Fasıl
Nişantaşı Meyhanesi | Meyhane | Canlı Müzik | Fasıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close